image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

O gabinecie

Lek. med. Mirosława Ornowska

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarzem z ponad 40 letnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie kliniczne zdobyłam na Oddziale Dermatologii II Okręgowego Szpitala Wojskowego w Toruniu.

Drugi stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskałam w 1980 roku. Od tego też czasu prowadzę prywatny gabinet dermatologiczny, który od 2007 roku mieści się na ul. Wielkopolskiej w Gdyni.

Od lat 90-tych poszerzyłam zakres usług o zabiegi medycyny estetyczne i laserochirugię. Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Lek. med. Malwina Ornowska-Skelnik

Ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalistyczne odbyłam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2018 r. uzyskałam tytuł specjalisty w dermatologii i wenerologii. Od kilku lat z pasją i zaangażowaniem zajmuję się medycyną estetyczną. Poszerzam zakres usług gabinetu o laserochirurgię oraz dermatochirurgię.

Mam wieloletnie doświadczenie w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Ukończyłam kursy z zastosowania peelingów medycznych, nici liftingujących PDO i Aptos. Moje umiejętności poszerzam biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Katarzyna Brandt

Jestem absolwentką Liceum Medycznego w Gdyni. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na Oddziale Kardiologicznym Szpitala Morskiego w Gdyni. Od 2000 roku pracuję w Poradni Dermatologicznej.

Uczestniczyłam w kursach z zakresu dermatologii i alergologii (kriochirurgia, testy płatkowe i punktowe). Mam praktykę w fotoodmładzaniu i epilacji owłosienia urządzeniem IPL.